logoutp
hr excellence

CTT UTP na konferencji PACTT i PSC w Warszawie

13-15 listopada br. w Warszawie odbyła się VIII Konferencja Porozumienia Akademickich Centrów Transferu Technologii (PACTT) i Porozumienia Spółek Celowych (PSC). Organizatorami konferencji byli: Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Centra Transferu Technologii trzech Uczelni: Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Politechniki Warszawskiej oraz Wojskowej Akademii Technicznej.

Dni Nauki w szkołach podstawowych z udziałem pracowników UTP

31.10.2019 roku odbyła się prezentacja popularno-naukowa wraz z prelekcją w Szkole Podstawowej nr 1 w Solcu Kujawskim.

Współpraca UTP z ProNaturą

18 listopada studenci V semestru kierunku IOŹE odwiedzili Zakład Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych ProNatura Bydgoszcz mieszczącego się na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego.

Nagrody dla UTP

31.10-3.11.2019 odbyły się kolejne Międzynarodowe Targi Innowacji iENA 2019.

UTP podczas spotkania inaugurującego projekt AGRICORE H2020

Projekt AGRICORE oficjalnie rozpoczął się 1 września 2019 roku.

Inauguracja projektu Dialog 2.0

22 października 2019 o godz. 10:30 na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym odbyła się inauguracja projektu DIALOG 2.0.

DroneTech World Meeting Toruń 2019

18-19 października 2019 w Toruniu odbyło się czwarte międzynarodowe spotkanie naukowców, biznesmenów i pasjonatów wszystkiego co związane jest z nowoczesnymi technologiami bezzałogowymi.

Medale dla UTP

16 października 2019 roku podczas największego w Polsce międzynarodowego wydarzenia promującego wynalazczość i innowacje - Warszawska Wystawa Wynalazków IWIS 2019 - wynalazki zaprezentowane przez naszych naukowców zdobyły trzy nagrody.

Współpraca UTP na rzecz wdrażania metodyki pragmatycznych innowacji

9 października miało miejsce podpisanie umowy o współpracy pomiędzy Uniwersytetem Technologiczno-Przyrodniczym a przedstawicielami firmy Novismo sp. z o.o.