logoutp
hr excellence

Szkolenie NCN

Dział Nauki zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu skierowanym do wnioskodawców konkursów organizowanych przez Narodowe Centrum Nauki.

Od serca dla serca Julki

Dziś o godzinie 19.00 serdecznie zapraszamy na Koncert charytatywny „Od serca do serca Julki”, który odbędzie się w Audytorium Novum Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego im. J.J. Śniadeckich w Bydgoszczy, przy al. Prof. S. Kaliskiego 7.

Architektoniczny kurs rysunku

Rusza nabór na kurs rysunku architektonicznego dla kandydatów na studia w roku akademickim 2020/2021.

Targi Pracy i Kariery - zapisy pracodawców

Ruszyły zapisy dla pracodawców, którzy 26 marca 2020 r. podczas XVII edycji Targów Pracy i Kariery chcieliby przedstawić swoje oferty pracy, staży czy praktyk.

Kolęda Akademicka 2020

Zapraszamy na mszę świętą, która odbędzie się 15 stycznia 2020 roku o godzinie 20:00.

UTP na Dzień Ziemi

Międzynarodowy Dzień Ziemi obchodzony jest od 1970 roku.

Bal Sportowca 2020

11 stycznia 2020r. w Restauracji Uniwersyteckiej odbył się XXIII Bal Sportowca.

UTP Srebrnym Mecenasem Bydgoskiego Sportu

Podczas Bydgoskiej Gali Sportu nasza uczelnia otrzymała z rąk Prezydenta Miasta Bydgoszczy - Rafała Bruskiego - tytuł Srebrnego Mecenasa Bydgoskiego Sportu.

Bal Uniwersytecki 2020

Zapraszamy na Bal Uniwersytecki, który odbędzie się 18 stycznia 2020 roku o godzinie 20:00 w Restauracji Uniwersyteckiej przy ul. gen. W. Andersa.

Drzwi Otwarte 2020

Serdecznie zapraszamy na Drzwi Otwarte, które odbędą się 22 stycznia 2020 roku od godziny 10:00 na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym (Kaliskiego 7).

Sukces naszej absolwentki

Miło nam poinformować, że praca inżynierska inż. Alicji Pawlak pt.: "Porównanie wskaźników suszy meteorologicznej i rolniczej w rejonie Bydgoszczy w latach 1991-2018" zajęła III miejsce w konkursie miesięcznika Top Agrar Polska „Twoja praca przyda się rolnikom”.

Nowatorski wózek dla dzieci na UTP

Relaksuje, uczy koordynacji ruchowej, a przede wszystkim przedłuża efekt hipoterapii – wózek dla dzieci Lucky Loop.

Olimpiada Wiedzy Technicznej na UTP

8 stycznia 2020 roku na naszej uczelni odbył się II stopień XLVI Olimpiady Wiedzy Technicznej, okręg kujawsko-pomorski.

Stypendia ministra dla studentów UTP!

Czterech studentów z kierunku Mechanika i budowa maszyn wyróżnionych Stypendiami Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego!

IATI dla UTP

Konsorcjum Instytut Autostrada Technologii i Innowacji złożyło podziękowania Uniwersytetowi Technologiczno-Przyrodniczemu doceniając zaangażowanie uczelni w prace Konsorcjum.

Szkolenie dla wnioskodawców konkursów organizowanych przez NCN

Tytuł profesora dla dr. hab. inż. Dariusza Borońskiego

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda 28 listopada 2019 roku nadał tytuł naukowy profesora nauk inżynieryjno-technicznych dr. hab. inż. Dariuszowi Borońskiemu - pracownikowi Wydziału Inżynierii Mechanicznej Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego.

Nagrodzeni przez Prezydenta Bydgoszczy

19 grudnia Rektor UTP - prof. Tomasz Topoliński - na zaproszenie Prezydenta Miasta Bydgoszczy Rafała Bruskiego uczestniczył w spotkaniu związanym z przyznaniem nagród pracownikom naukowym bydgoskich uczelni, którzy w minionym czasie odebrali nominację profesorską.

Księgowi jutra

16 grudnia w Zespole Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Bydgoszczy odbyła się III edycja Międzyszkolnego Konkursu KSIĘGOWI JUTRA.

Pomóżmy Julce

Święta Bożego Narodzenia to nie tylko czas radości i wspólnego spędzania czasu przy wigilijnym stole, to także - a może przede wszystkim - czas otwierania serc i dzielenia się swoją dobrocią z innymi.

Budownictwo niskoenergetyczne

Nowa specjalność na kierunku Budownictwo (II stopień, studia stacjonarne) Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska.

Dyplomatorium na WIMie

14 grudnia 2019 roku na Wydziale Inżynierii Mechanicznej odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów dla absolwentów I i II stopnia kierunków: mechanika i budowa maszyn, transport, wzornictwo, inżynieria biomedyczna, mechaniczna inżynieria tworzyw i inżynieria odnawialnych źródeł energii.