godlo
logoutp
hr excellence

Bydgoszcz 2030. Strategia rozwoju na UTP

11 grudnia 2019 roku na naszej uczelni odbyły się konsultacje społeczne projektu "Bydgoszcz 2030. Strategia rozwoju".

XVI Zwyczajny Zjazd Delegatów KRD

6-8 grudnia 2019 roku odbył się XVI Zwyczajny Zjazd Delegatów Krajowej Reprezentacji Doktorantów.

Studenci UTP ze stypendium ENERGA-OPERATOR SA

5 grudnia 2019 r. o godz. 9:00 odbyło się przesłuchanie kandydatów zakwalifikowanych do II etapu programu stypendialnego.

"Odpowiedzialna konsumpcja" na WZ

6.12.2019 roku na Wydziale Zarządzania odbyło się uroczyste wyręczenie dyplomów i nagród finalistom wojewódzkiego konkursu pt. "Odpowiedzialna konsumpcja” .

Finał IV edycji konkursu PZPTS

4 grudnia br. odbył się finał czwartej edycji konkursu Polskiego Związku Przetwórców Tworzyw Sztucznych na najlepszą pracę dyplomową z zakresu tworzyw sztucznych. W tym roku gospodarzem finału był Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy.

Spotkanie świąteczne Erasmus+

4 grudnia 2019 roku Dział Współpracy Międzynarodowej wspólnie ze Studium Języków Obcych zorganizował spotkanie świąteczne dla studentów zagranicznych przebywających na UTP w ramach programu Erasmus+.

Rzecznicy Nauki

3.12.2019 roku Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy uczestniczył w spotkaniu Rzecznicy Nauki.

Współpraca UTP z PROMIS S.A.

2 grudnia 2019 roku podpisano umowę pomiędzy JM Rektorem Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego - prof. dr. hab. inż. Tomaszem Topolińskim a panią prezes Domu Inżynierskiego “PROMIS” S.A. z siedzibą w Szczecinie - Urszulą Głod na wykonanie usługi inwestora zastępczego dot. budowy budynku dydaktycznego.

Współpraca WZ i Ekonomika

Wydział Zarządzania UTP objął patronatem naukowym klasę 1ag o profilu technik rachunkowość w Zespole Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Bydgoszczy przy ulicy Gajowej 98.

Bydgoszcz 2030. Strategia rozwoju

5 grudnia 2019 roku na naszej uczelni w budynku A na holu głównym w godzinach 10:00-12:00 odbędą się konsultacje społeczne projektu "Bydgoszcz 2030. Strategia rozwoju".

UTP w Spartaqs w Katowicach

Przez ostatnie dwa dni (27-28.11) przedstawiciele naszej uczelni uczestniczyli w spotkaniu w siedzibie Spartaqs w Katowicach.

Przygotowanie do Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Praktycznej Agronomii na WRiB

28.11.2019 roku na Wydziale Rolnictwa i Biotechnologii odbył się pierwszy wykład przygotowujący do Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Praktycznej Agronomii organizowanego przez Instytut Praktycznej Agronomii PROCAM.

Kolejna edycja konkursu Student-Wynalazca

1 listopada 2019 roku ruszył nabór zgłoszeń do X edycji Ogólnopolskiego Konkursu Student-Wynalazca organizowanego przez Politechnikę Świętokrzyską.

śp. Kazimierz Zawiślak

Wzornictwo UTP z drugim stopniem kształcenia

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego uzyskał pozwolenie na utworzenie studiów drugiego stopnia na kierunku Wzornictwo.

CTT UTP na konferencji PACTT i PSC w Warszawie

13-15 listopada br. w Warszawie odbyła się VIII Konferencja Porozumienia Akademickich Centrów Transferu Technologii (PACTT) i Porozumienia Spółek Celowych (PSC). Organizatorami konferencji byli: Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Centra Transferu Technologii trzech Uczelni: Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Politechniki Warszawskiej oraz Wojskowej Akademii Technicznej.

Największe targi pracy w regionie już za nami!

Targi pracy Offerty 2019 przyciągnęły ponad 5 tysięcy odwiedzających.

Finał konkursu na najlepszą pracę magisterską/inżynierską z zakresu tworzyw sztucznych

4 grudnia 2019 roku o godzinie 14:00 na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym odbędzie się finał konkursu na najlepszą pracę magisterską/inżynierską z zakresu tworzyw sztucznych.

WHiBZ przygotuje „Zdolnych znad Brdy” do olimpiady biologicznej

Wydział Hodowli i Biologii Zwierząt, UTP w Bydgoszczy wpisując się w „Strategię Rozwoju Edukacji Miasta Bydgoszczy na lata 2013-2020” został jednym z trzech laureatów otwartego konkursu na realizację zadań w ramach projektu „Zdolny uczeń na uczelni”.

O egzotycznych zwierzętach na UTP

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników zwierząt egzotycznych na wykład człowieka z pasją Mariusza Szczygielskiego pt. "PRACA-PASJA-OBSESJA, gdzie leży granica?", który odbędzie się 26.11.2019 roku o godzinie 10:00 na Wydziale Hodowli i Biologii Zwierząt (sala 327A).

śp. Ojcumiła Stefaniak

Delegacja UTP z wizytą w Indiach

1-9 listopada 2019 roku prof. dr hab. Jacek Długosz dziekan Wydziału Rolnictwa i Biotechnologii wraz z delegacją Agro Klastra Kujawy przebywał z wizytą w Chaudhary Charan Singh Haryana Agricultural University w miejscowości Hisar (Indie), z którą nasza uczelnia ma podpisaną umowę o współpracy.

Menu